Термопрокладка, X-game, 0.5mm-150
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жылу өткізгіштік | 15 Вт/(м*К) |
| Түрі | Жылу төсеу |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0.5mm-150 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 200 |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 100х100х0,5 мм |
| Кепілдік | Жоқ |
| СЭҚ ТН коды | 3926909200 |
| Тауардың коды Kaspi | 105204602 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кернеуі | 9,8 шаршы метр |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Штрих-код | 6900104224101 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 190 ₸




