Үздіксіз қуат көзі, APC, Back-UPS BX750MI-GR, Желілік-интерактивті, қуаты 750ВА/410Вт, Еденді, 230В, Вого: 4х Schuko, 12 В/9Ач, Chrosturomus sopholument АNUN, VСVСІ OСТАР АVІVQQV-233ССШССШІШШШШШШШСІШ КӨ = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | APC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач |
| Артикул | BX750MI-GR |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 10 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 8 сағ |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±1% |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Кабель ұзындығы | 1,2 м |
| ТҮК коды | 0200165195225 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 4 х Шуко |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 410 Вт |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының нысаны | Сатылы синусоидалы толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 731304410843 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 83 168 ₸




