Үздіксіз қуат көзі, APC, Smart-UPS SRT2200RMXLI, Онлайн, Қуаты 2200ВА/1980Вт, тіреуіш 2U, 230В, Вого: 8х C13+2x C 19 ES.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | APC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 34 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | SRT2200RMXLI |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 3 сағ |
| Кіру | 230 Жылы |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 2U |
| Шығу | 230В |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±3Гц |
| Кепілдік | құрылғыға 3 жыл, аккумуляторға 2 жыл |
| Кабель ұзындығы | 2,4 м |
| ТҮК коды | 0200230967993 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 2200ВА/1980Вт |
| Көлем | 0,12 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 731304317623 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 389 268 ₸





