Кулер с водяным охлаждением, Huntkey, GX360R Blaktip Shark, Intel 20хх/1851/1700/1200/115х и AMD AM5/AM4/, TDP 300W, 3*120мм ARGB, 800-1800RPM±10%, 71.5CFM, 31 dB(A), Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HuntKey |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | 710-434360A4R6 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 2.42 кг |
| Ауа ағыны | 71,5 CFM |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 397х120х27 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 360 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 450 |
| ТҮК коды | 0200203058178 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Желдеткіштер саны | 3 дана |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Айналу жылдамдығы | 800 - 1800 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / АМ5 / АМ4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://en.huntkey.com/product/gx360r-blacktip-shark/ |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 4 pin + 3 pin (+5V-D-G) |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 31 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4894788004314 |
| Қуатты тұтыну | 3 Вт |
| Сорғының қуат тұтынуы | 2,52 Вт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 32 370 ₸





