Өту клеммасы, Deluxe, JXB 6/35, 6 мм2, сұр
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deluxe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | JXB 6/35 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1000 |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200310458854 |
| СЭҚ ТН коды | 8536901000 |
| Номиналды ток | 50A |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қима | 4-6 мм |
| Штрих-код | 4870207654896 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 137 ₸



