Құлып науасына қақпақ, Солтүстік Аврора, КЛ 400-0.7, 510 219
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | No Name |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | м |
| Қаптамада | 501 |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Ұзындығы | 3 м |
| ТҮК коды | 0200213753803 |
| СЭҚ ТН коды | 7904000000 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Металдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Штрих-код | 4660013770923 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 025 ₸



