Үздіксіз қуат көзі, APC, Smart-UPS SMT2200IC, Желілік-интерактивті, Қуаты 2200ВА/1980Вт Едендегі, 230В Вого: 8хIEC C13, 1 X IEC C19,RBC55, GPSСоннаоформты Рrouds.smansСrombiels Ombrombroports Ostrombruium Ombrombay АІW АQNNQU = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | APC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 62 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SMT2200IC |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 10 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 3 сағ |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±3Гц |
| Кепілдік | құрылғыға 3 жыл, аккумуляторға 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 151-302В |
| ТҮК коды | 0200210065985 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 8 х МЭК С13/1 х МЭК С19 |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 2200ВА/1980Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Номиналды кіріс кернеуі | 230 Жылы |
| Көлем | 0,17 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 731304337317 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 170 240 ₸




