Компьютерный корпус, Deepcool, CH170 DIGITAL R-CH170-BKNPI0D-G-1, Mini-ITX, Type-C*1/3.0*2, HD-Audio, Высота процессорного кулера до 172мм, Длина VGA до 305мм (до 230мм при блоке АТХ), 1*3.5" или 1*2.5", Сталь 0,6, 250x200x280мм, Без Б/П, Черный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Формфактор | Mini-ITX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-CH170-BKNPI0D-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 172 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 250х200х380 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 305 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 (2,5 SSD / 3,5 HDD / Алдыңғы 120 ЖЕЛДЕТКІШ: үшеуінің бірін таңдаңыз) |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 (2,5 SSD / 3,5 HDD / Алдыңғы 120 ЖЕЛДЕТКІШ: үшеуінің бірін таңдаңыз) |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Бүйірлік: 240 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Жоғарғы |
| Кеңейту слоттары | 3 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/Cases/CH170-DIGITAL-M-ITX-Case-with-Screen/2024/18891.shtml |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX / SFX |
| Аналық платаның стандарты | Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Тік |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412774228 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 33 844 ₸





