Компьютерный корпус, Deepcool, CH270 DIGITAL WH R-CH270-WHNDM0-G-1, Micro ATX/Mini-ITX, Type C*1/USB 3.0*2, HD-Audio+Mic, Высота процессорного кулера до 174мм, Длина VGA до 388/413мм, 1*3.5"/1*2.5", Сталь 0,6, 296x225x486мм, Без Б/П, Белый
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.57 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-CH270-WHNDM0-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 174 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 296х225х486 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 413 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Бүйірлік: 120/240/280/360мм; Артқы: 120мм; Төменгі: 240мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Тік |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6933412765264 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 45 909 ₸





