Үздіксіз қуат көзі, APC, Smart-UPS SMT1500RMI2UC, Желілік-интерактивті, қуаты 1500ВА/1000Вт, тіреуіш 2U, 230В, Вого: 4х IEC C12, Аmentrascaburs sopchroopop; Osiel Olue blumentirombuligromblue АNNADUNUNASUNUNASQNew АQСU = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | APC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 32.06 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SMT1500RMI2UC |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 3 сағ |
| Кіру | 230 Жылы |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 2U |
| Шығу | 230В |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±3Гц |
| Кепілдік | құрылғыға 3 жыл, аккумуляторға 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200210065879 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 4 x IEC C13 |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 1500ВА/1000Вт |
| Көлем | 0,09 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 731304333005 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 749 608 ₸





