Кулер для процессора, Deepcool, ASSASSIN 4S R-ASN4S-BKGPMN-G, Intel 20хх/1700/1200/15хх и AMD AM5/AM4, 250W, 1*140мм, 500- 1450±10% об/м, 29,3 дБА, 4pin, Габариты 116х147х164мм, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 250W |
| Артикул | R-ASN4S-BKGPMN-G |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 2.06 кг |
| Ауа ағыны | 61,2 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 164 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 116х147х164 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 140 |
| Қосымша ақпарат | Жеті 0,6 мм U-тәрізді мыс жылу құбыры |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 121232363 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 500 - 1800 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Шу деңгейі | 29,3 дбА (Экстремалды режим)/ 22,6 дбА (Дыбыссыз режим) |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412728696 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 44 073 ₸





