Компьютерный корпус, Deepcool, WAVE 2 DP-MATX-DPWAVE2, Mini-ITX/Micro ATX, USB 3.0/2.0, HD-Audio+Mic, Высота процессорного кулера до 140мм, Длина VGA до 340мм, 1*5.25"/ 2*3.5"/3*2.5", Толщина 0,5мм, 387x175x353,5мм, Без Б/П, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.59 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DP-MATX-DPWAVE2 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 140 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 387х175х353,5 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 340 |
| ТҮК коды | 0200236641545 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 9800149 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 сыртқы бөлік, 2 ішкі бөлік |
| Бөлімдер саны 5.25 | 1 сыртқы бөлік |
| Көлем | 0,04 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Жоғарғы |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/Cases/fulltowercases/2021/14307.shtml |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412713050 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 19 153 ₸





