Светильник, Philips, 59452 125-9W-700lm-4000K-WH-recessed LED, MESON, Диаметр врезного отверстия 125мм, Мощность 9Вт, Световой поток 700Лм, Температура 4000К, Нейтральный, Цвет корпуса белый, Встраиваемый светодиод
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Philips |
| Жарық ағыны | 700 лм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Ақ |
| Түс температурасы | 4000К |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 915005747801 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 12 |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200210091038 |
| СЭҚ ТН коды | 9405110033 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 9 Вт |
| Жұмыс кернеуі | 220-240В |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Штрих-код | 6947830439621 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 475 ₸



