CS 90 бұрышы 90°, DKC, 36662K, 100х50, монтаждау үшін қажет бекіткіш элементтері мен жалғауыш пластиналары бар жинақта
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36662K |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 0.57 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200230939853 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909409 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Штрих-код | 4690309481738 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 16 714 ₸




