Кулер для процессора, Deepcool, ASSASSIN IV VC VISION R-ASN4-BKNVMD-G, Intel 20хх/1700/1200/15хх и AMD AM5/AM4, 300W, 1*140мм/1*120мм, 500- 1450±10% об/м, 48.55 CFM / 46.75 CFM, 29,3 дБА, 4pin, Габариты 147х144х172мм, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | R-ASN4-BKNVMD-G |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 2.42 кг |
| Ауа ағыны | 61,2 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 172 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 147х144х172 мм |
| Кепілдік | 6 жас |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 140 |
| Қосымша ақпарат | Жеті U-тәрізді мыс жылу құбыры, 6 мм |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Желдеткіштер саны | 2 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 500 - 1800 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Шу деңгейі | 29,3 дбА (Экстремалды режим)/ 22,6 дбА (Дыбыссыз режим) |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412729136 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 71 677 ₸





