Компьютерный корпус, Deepcool, CC360 ARGB R-CC360-BKAPM3-G-1, Mini-ITX/Micro ATX, USB 3.0/2.0, HD-Audio+Mic, Кулер 3*120мм ARGB, Высота процессорного кулера до 165мм, Длина VGA до 320мм, 2*3.5"/2+1*2.5", Толщина 0,5мм, 418x215x431мм, Без Б/П, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.36 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-CC360-BKAPM3-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 3 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 165 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 418х215х431 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 320 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 110953634 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 сыртқы, 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/140/240/280/360мм; Үстінен:120/140/240мм; Артынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412774976 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 33 170 ₸





