CS 90 бұрышы 90°, DKC, 36665K, 300х50, монтаждауға қажетті бекіту элементтері және қосушы пластиналары бар жинақта
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36665K |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 0.94 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200230939846 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Штрих-код | 4690309511053 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 24 625 ₸




