Компьютерный корпус, Deepcool, CH370 WH R-CH370-WHNAM1-G-1, Micro ATX/Mini-ITX, USB 3.0*2, HD-Audio+Mic, Кулер 1*120мм, Высота процессорного кулера до 165мм, Длина VGA до 320мм, 2*3.5"/2+1*2.5", Сталь 0,6, 413x215x431мм, Без Б/П, Белый
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.85 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-CH370-WHNAM1-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 165 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 413х215х431 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 320 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 106447627 |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/140/240/280/360мм; Үстінен:120/140/240мм; Артынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/Cases/fulltowercases/CH370-Micro-ATX-Case/2022/15949.shtml |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6933412715078 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 38 253 ₸





