Светильник Philips 59464 MESON 125 13W 4000K WH recessed LED
Светильник, Philips, 59464, 125-13W-960lm-4000K-WH-recessed LED, MESON, Диаметр врезного отверстия 125мм, Мощность 13Вт, Световой поток 960Лм,Температура 4000к, Нейтральный, Цвет корпуса белый, Встраиваемый светодиод
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Philips |
| Жарық ағыны | 960 лм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Ақ |
| Түс температурасы | 4000К |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 915005748101 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 12 |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200274310359 |
| СЭҚ ТН коды | 9405110033 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 13 Вт |
| Жұмыс кернеуі | 220-240В |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Штрих-код | 8718696170984 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 950 ₸





