Үздіксіз қуат көзі, Schneider Electric, Easy UPS SRVS3KIL, Комплекті: SRVSPM3KIL- 1шт, SRVS72BP-9A-1шт, Онлайн, Күшімдігі, 200ва/2400B0; Оңалтылып алынған; Воных, 1X CEС18; ИХС ОС К18, ИСШ 1СС 1х 1 EC EC 1 КІV; = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач х 12 |
| Артикул | SRVS3KIL |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±3Гц |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| ТҮК коды | 0200210088946 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 4 x IEC C13 |
| Жөнелту жиынтығы | SRVSPM3KIL- 1шт, SRVS72BP-9A-1шт |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 3000ВА / 2400Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Номиналды кіріс кернеуі | 230 Жылы |
| Көлем | 0,15 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 731304343905 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 612 377 ₸





