CS 90 бұрышы тік ішкі 90 °, DKC, 36688K, 600х80, монтаждауға қажетті бекіткіш элементтерімен және қосушы тіліктерімен бірге
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36688K |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 1.88 келі |
| Биіктігі | 8 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200343252269 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Штрих-код | 4690309511169 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 37 112 ₸




