Тұрақтандырғыш (AVR), SVC, FL-600, 600ВА/500Вт Жұмыс диапазоны AVR: 140-260В Шығыс кернеуі: 220В+/-7% Шығуы қосудың кешіктірілуі 2даналық, sсhuka.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.67 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | FL-600 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 6 |
| Шығу жиілігі | Желімен синхрондалған |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 140-260В |
| Кабель ұзындығы | 1,3 м |
| ТҮК коды | 0200165225564 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 119801694 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 2 х Шүко |
| Беткі тақта | LCD-дисплей + LED индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 600ВА / 500Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 20-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6902411231148 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 990 ₸



