Блок питания, Deepcool, PF500 R-PF500D-HA0B-WDEU, 500W, ATX, White, APFC, 20+4 pin, 4+4pin, 6*Sata, 2*Molex, 2*PCI-E 6+2 pin, Вентилятор 12см, Кабель питания, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-PF500D-HA0B-EU |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/SCP/UVP |
| Қаптамада | 5 |
| Салмақ | 1.81 келі |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200236627549 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 117754496 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 500 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ White |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977659460100 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 23 433 ₸





