Компьютерный корпус, Deepcool, MATREXX 55 V3 ADD-RGB WH 3F, DP-ATX-MATREXX55V3-AR-WH-3F, E-ATX/ATX/Micro ATX, USB 3.0*1/2.0*2, HD-Audio+Mic, Кулер 3*120см ARGB, Высота процессорного кулера до 160мм, Длина VGA до 370мм, 2*3.5"/2+2*2.5", Сталь 0,6, 446х210х479мм, Без Б/П, Белый
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.79 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DP-ATX-MATREXX55V3-AR-WH-3F |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 3 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 160 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 446х210х479 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 370 |
| ТҮК коды | 0200213422051 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 100055911 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 4 внутренних (2 из них конвертируются из 3.5") |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/140/240/280/360мм; Үстінен:120/140/240мм; Артынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.deepcool.com/products/Cases/2021/12134.shtml?status=authorization |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | E-ATX / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең/Тік |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6933412714101 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 46 973 ₸





