Кулер с водяным охлаждением, 1STPLAYER, X-360 White, X-360-WH, intel 1151/1200/1700/1851 и amd AM4/AM5, TDP 300W Вт, 3, 600–2000 об/мин, 56,8, 33,12, Белый
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | X-360-WH |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 4 |
| Салмақ | 3.05 кг |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 397х120х27 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 360 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 380 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 151137982 |
| Желдеткіштер саны | 3 дана |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 2011 / 1700 / 1366 / 115х / АМ5 / АМ4 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin ARGB |
| Штрих-код | 6974418981364 |
| Қуатты тұтыну | 3,36 Вт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 59 900 ₸





