Тұрақтандырғыш (AVR), SVC, FL-5000, 5000ВА/5000Вт Жұмыс ауданы АVR: 140-260В Шығу кернеулігі: 220В+/-7% Қосуды кешіктіру; Креммды табанның қоспасы;LСД– диспле; АҚКң тиіп артудан; қысылған түйіскен, асқынып түйісіруден acқacып ағудан АССК агүжіс; құндық = такиее = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.98 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | FL-5000 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 2 |
| Шығу жиілігі | Желімен синхрондалған |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 140-260В |
| ТҮК коды | 0200163270740 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 118825374 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминалдық қалып |
| Қуаты (Вт) | 5000ВА / 5000Вт |
| Көлем | 0,03 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6902411231773 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 44 990 ₸



