Компьютерный корпус, Deepcool, CC560 Limited V2 R-CC560-BKNAA0-G-2, ATX/Micro ATX, USB 3.0*1/2.0*1, HD-Audio, Высота процессорного кулера до 165мм, Длина VGA до 370мм, 2*3.5"/2+1*2.5", Слот 7, Сталь 0,6, 432x215x483мм, Без Б/П, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-CC560-BKNAA0-G-2 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 165 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 432х215х483 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 370 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі (2 x 2,5 және 1 x 2,5/3,5) |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі бөлік (1 x 3,5 және 1 x 2,5/3,5) |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 120/240/280мм; Алдыңғы жағы: 240/280/360мм; Артқы жағы: 120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/Cases/CC560-Limited-V2-Mid-Tower-Airflow-Case/2023/17784.shtml |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412774594 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 22 750 ₸





