Тұрақтандырғыш (AVR), SVC, WL-500, Қуаты 500ВА/500Вт, LED-дисплей, AVR жұмыс диапазоны: 140-260В, Шығысы: 220В+/-7%, 1 х Schuko, Қуат кабелі: 1,35м, Ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.86 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | WL-500 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 4 |
| Шығу жиілігі | Желімен синхрондалған |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 140-260В |
| Кабель ұзындығы | 1,35 м |
| ТҮК коды | 0200163270535 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 118758892 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 1 х Шүко |
| Беткі тақта | LED-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 500ВА / 500Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 10-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6902411231780 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 990 ₸



