Стабилизатор (AVR), SVC, WL-1000, Қуаты 1000ВА/1000Вт, LED-дисплей, АVR-ның жұмыс диапазоны: 140-260В, Вных.:220В+/- 7% 1 қх sur zus ОС; Күрдәрмеңге қоңды атмалардың бар болу шартымен қолданылып отырған торапқа байланысты торапқа арналған автотракторлардың тоңау кернейге қонылданып түй мимо такиее такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.46 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | WL-1000 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 4 |
| Шығу жиілігі | Желімен синхрондалған |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 140-260В |
| Кабель ұзындығы | 1,35 м |
| ТҮК коды | 0200163270160 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 118758862 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 1 х Шүко |
| Беткі тақта | LED-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 1000ВА / 1000Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 10-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6902411231797 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 20 990 ₸



