Блок питания, Deepcool, PL550D R-PL550D-FC0B-EU, 550W, ATX 3.0, Bronze, 20+4 pin, 4+4pin, 6*Sata, 2*Molex, 3*PCI-E 6+2 pin, 1*(16Pin)12VHPWR, Вентилятор 12 см, Кабель питания, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-PL550D-FC0B-EU / R-PL55 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP/NLO/SIP |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 2.47 кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200158670159 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 117753864 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 3 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 550 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Bronze |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/PowerSupplyUnits/powersupplyunits/PL550D-ATX3.0-Direct-Power-Supply/2023/17600.shtml#group1-3 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.0 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412717690 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 35 759 ₸





