Кулер с водяным охлаждением, 1STPLAYER, MOTHRA MT360 BLACK, Intel LGA: 775/115x/1200/1366/2011/2066 и AMD: AM4/AM3/AM2/FM1/FM2/FM3, TDP300W, 3*120мм, 800-2500 об/мин, 38.09дБ, 95.34 CFM, 3-pin ARGB/4-pin ARGB, 397 х 120 х 27 мм, Черный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | MT360 BLACK |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 4 |
| Салмақ | 2.7 кг |
| Ауа ағыны | 95,34 CFM |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 397х120х27 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 360 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 390 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 114754362 |
| Желдеткіштер саны | 3 дана |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Айналу жылдамдығы | 800 - 2400 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.1stplayer.com/productdetails/id/156.html |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin ARGB |
| Шу деңгейі | 38 дбА |
| Штрих-код | 6974418980596 |
| Қуатты тұтыну | 3,6 Вт |
| Сорғының қуат тұтынуы | 5,56 Вт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 57 900 ₸





