Тұрақтандырғыш (AVR), SVC, WL-5000, Қуаты 5000ВА/5000Вт, LED-дисплей, АVR жұмыс диапазоны: 140-260В, Вных.: 220В+/- 7% Кемма тау жыныстары, Атаулы қоңдылық: Авронил-230С; ОАРДАғы Қыш.Сенгізгіштігі 130-23750; Креммдылық атозаңның кемигендігі = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.35 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | WL-5000 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 2 |
| Шығу жиілігі | Желімен синхрондалған |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 140-260В |
| ТҮК коды | 0200173413182 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 118825381 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминалдық қалып |
| Беткі тақта | LED-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 5000ВА / 5000Вт |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 10-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6902411231810 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 48 990 ₸



