Үздіксіз қуат көзі, Schneider Electric, Easy UPS SRVS3KRILRK, Жинақ: SRVSPM3KRIL-1шт, SRVS72RLBP-9A-1шт, SRVSRK1- 2шт, Онлайн, Қуаты 3000ВА/2400Вт, Тірек 4U, 230В, шығысы: 6x IEC C13, 1 x IEC C19, Intelligent Card Slot, LCD, Extended Runtime, W/ Rail Kit, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 68.32 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | SRVS3KRILRK |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4 сағ |
| Кіру | 230 Жылы |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 4U |
| Шығу | 230В |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200210089127 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 6 х МЭК С13 + 1 х МЭК С19 |
| Жөнелту жиынтығы | SRVSPM3KRIL-1шт, SRVS72RLBP-9A-1шт, SRVSRK1- 2шт |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 3000ВА / 2400Вт |
| Көлем | 0,23 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 731304405252 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 023 022 ₸





