Мультифункциональный адаптер, Streamplify, HUB DECK 5, LED, USB 3.0 x 4, 12V/2A, 24W, Plug and Play, 7 сменных значков, Черный
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Streamplify |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| USB порты | 4 3.0 |
| Артикул | HUB DECK 5 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 20 |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Кіру | 12V/2A |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Кабель ұзындығы | 1,8 м |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 145666714 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Тамақтандыру | 12 В / 2 А |
| Жарықтандыру | RGB |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | ДК, Mac, PS4 |
| Үйлесімді ОЖ | Windows ME/2000/XP/Vista/Mac OS X 10.2 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.streamplify.com/product/hub/hub-deck-5/ |
| Штрих-код | 4251442506445 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 33 189 ₸





