Сумен салқындатылатын салқындатқыш, 1STPLAYER, TS2 360 BLACK, Intel: LGA1700/115x/1366/2011 және AMD: AM5/AM4/AM3/FM3/FM2/FM1, TDP 300W, 2*120мм, 800-1800 айн/мин, 36.5дБ, 75.61 CFM, 3 істікшелі ARGB/4 істікшелі АРБ, 397*120*27 мм, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | TS2 360 BLACK |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 4 |
| Салмақ | 2.59 кг |
| Ауа ағыны | 75,61 CFM |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 397х120х27 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 360 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 380 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 115431119 |
| Желдеткіштер саны | 3 дана |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Айналу жылдамдығы | 600 - 1800 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 2011 / 1700 / 1366 / 115х / АМ5 / АМ4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.1stplayer.com/productdetails/id/227.html |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 36,49 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6974418983399 |
| Қуатты тұтыну | 3,36 Вт |
| Сорғының қуат тұтынуы | 3,6 Вт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 42 900 ₸





