Formula V ICE BURG PLUS ARPW 4P процессорына арналған салқындатқыш
Процессорға арналған салқындатқыш, Formula V, ICE BURG PLUS ARPW 4P, Intel 20х/1700/1200/ 115х және AMD AM5/AM4, 200W, 120мм, 800- 1600±10% айн/м, 75,89CFM, 34дБ(А), 4pin, 120х73х158мм, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 200W |
| Артикул | ICE BURG PLUS ARPW 4P |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 30 |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 158 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Төрт 6 мм мыс жылу құбыры |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 124506116 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 / AM3 / AM3+ / AM2 / AM2+ |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 17 - 34 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711401661122 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 871 ₸





