Перфорацияланған науа, DKC, 35341, 100х100, L3000
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 35341 |
| Базалық бірлік | м |
| Қаптамада | 24 |
| Салмақ | 1.47 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Ұзындығы | 3 м |
| ТҮК коды | 0200210238426 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Металдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Штрих-код | 4690309279939 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 916 ₸





