Кулер для процессора, Formula V, ICE BURG EX ARPW 6P, Intel 20х/1700/1200/115х и AMD AM5/AM4, 220W, 120мм, 800- 1600±10% об/м, 75,89CFM, 34dB(A), 4pin, 125х88х155мм, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 220W |
| Артикул | ICE BURG EX ARPW 6P |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 30 |
| Салмақ | 0.83 кг |
| Ауа ағыны | 68 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 157 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 157х120х52 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Алты U-тәрізді мыс жылу құбырлары |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 129230191 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 1600±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 / AM3 / AM3+ / AM2 / AM2+ |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin (+5V-D-G) |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 17 - 34 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711401661115 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 697 ₸





