Компьютерный корпус, Deepcool, CG580 WH R-CG580-WHNDA0-G-1, ATX/Micro ATX/Mini-ITX, USB 3.0*2, HD-Audio, Высота процессорного кулера до 176мм, Длина VGA до 410мм, 2*3.5"/2+1*2.5", Сталь 0,6, 437х235х501мм, Без Б/П, Белый
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-CG580-WHNDA0-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 176 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 437х235х501 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 410 |
| ТҮК коды | 0200158705035 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі (1 x 2,5 және 2 x 2,5/3,5) |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,09 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы:120/140/240/280/360мм; Бүйір жағы:120/240/360мм; Артқы жағы:120/140мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6933412774105 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 42 968 ₸





