Кулер с водяным охлаждением, 1STPLAYER, TS4 360 BLACK, TS4-360-BK, intel 1151/1200/1700/1851 и amd AM4/AM5, TDP 300W, 3*120 мм, 600-1800 об/мин, 77 CFM, 38 dBA, Черный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | TS4-360-BK |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 4 |
| Салмақ | 2.48 кг |
| Ауа ағыны | 77,45 CFM |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 360 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 400 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 151137977 |
| Желдеткіштер саны | 3 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Айналу жылдамдығы | 600 - 1800 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 / AM3 / AM3+ / AM2 / AM2+ |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 38 дбА |
| Штрих-код | 6977916593985 |
| Қуатты тұтыну | 7,2 Вт |
| Сорғының қуат тұтынуы | 4,2 Вт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 38 900 ₸





