Кулер для процессора, Cougar, Forza 85, Intel 20xx/1366/1700/1200/115х и AMD AM4/AM3(+)/AM2(+)/FM2(+)/FM1, 220W, 120мм, 600-2000±10%/об/м, 82.48/143.53 CFM, 31.68 dB(A), 4pin, 135х110x160мм, Черный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cougar |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 220W |
| Артикул | 3MFZA85.0001 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 12 |
| Салмақ | 1.77 келі |
| Ауа ағыны | 82,48/143,53 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 160 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 135х110х160 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Алты U-тәрізді мыс жылу құбырлары |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 106635425 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 2,76 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 600 - 2000±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 / AM3 / AM3+ / AM2 / AM2+ |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://cougargaming.com/us/products/cooling/forza85/ |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Шу деңгейі | 34.3 dBA |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4710483773334 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 31 096 ₸





