Перфорацияланған лоток, DKC, 35342, 150х100, L3000
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 35342 |
| Базалық бірлік | м |
| Қаптамада | 24 |
| Салмақ | 1.47 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Ұзындығы | 3 м |
| ТҮК коды | 0200310457543 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Штрих-код | 4607004496424 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 064 ₸



