Процессор, Intel, Celeron G5905 LGA1200, оем, 4M, 3.5 GHz, 2/2 Core Comet Lake, 58 Вт, HD610
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intel |
| Қосқыштар | LGA1200 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 58W |
| Артикул | G5905 |
| Базалық бірлік | дана |
| Негізгі тактілік жиілік | 3.5 гГц |
| Қаптамада | 21 |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Интеграцияланған графика | Intel HD Graphics 610 |
| ТҮК коды | 0200303007168 |
| СЭҚ ТН коды | 8542319090 |
| Ағындар саны | 2 |
| Ядролар саны | 2 |
| Қуаты (Вт) | 350 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Процессордың генерациясы (ядро) | Комета көлі (оныншы) |
| Процессорлар тобы | Intel Celeron G сериясы |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1200 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ark.intel.com/content/www/ru/ru/ark/products/201899/intel-celeron-processor-g5905-4m-cache-3-50-ghz.html |
| Штрих-код | 2000000380797 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 22 290 ₸



