Перфорацияланған лоток, DKC, 35343, 200х100, L3000
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 35343 |
| Базалық бірлік | м |
| Қаптамада | 12 |
| Салмақ | 2.23 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Ұзындығы | 3 м |
| ТҮК коды | 0200310457635 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Металдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Штрих-код | 4607004496431 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 328 ₸





