Блок питания, GamerStorm, PF500X R-PF500X-HD0B-WGEU, 500W, ATX, Bronze, 20+4 pin, 2*4+4pin, 6*Sata, 2*Molex, 2*PCI-E 6+2 pin, Вентилятор 12 см, Кабель питания, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GamerStorm |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-PF500X-HD0B-WGEU |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP/NLO/SIP |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 1.95 кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 500 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Bronze |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.gamerstorm.com/product/PowerSupply/2025-03/2595_15325.shtml |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977659464115 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 21 983 ₸





