Қозғалтқышты қорғау автоматы, iPower, GV2-M20 (13-18A)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | GV2-M20 (13-18A)-A |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 60 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210124712 |
| СЭҚ ТН коды | 8536201007 |
| Номиналды кернеу | 220 Жылы |
| Номиналды ток | 18A |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Штрих-код | 2000184667967 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 690 ₸





