Процессор, Intel, i3-10105 LGA1200, оем, 6M, 3.70 GHz, 4/8 Core Comet Lake, 65 Вт, HD630
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intel |
| Қосқыштар | LGA1200 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 65W |
| Артикул | i3-10105 |
| Базалық бірлік | дана |
| Негізгі тактілік жиілік | 3.7 гГц |
| Қаптамада | 21 |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Интеграцияланған графика | Intel HD Graphics 630 |
| СЭҚ ТН коды | 8542319090 |
| Ағындар саны | 8 |
| Ядролар саны | 4 ядро |
| Қуаты (Вт) | 350 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Процессордың генерациясы (ядро) | Комета көлі (оныншы) |
| Процессорлар тобы | Intel Core i3 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1200 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ark.intel.com/content/www/ru/ru/ark/products/201894/intel-core-i310105-processor-6m-cache-up-to-4-40-ghz.html |
| Штрих-код | 2000000384580 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 67 390 ₸



