Блок питания, GamerStorm, PF650L R-PF650L-HE0B-WGEU, 650W, ATX, APFC, 20+4 pin, 2*4+4pin, 4*Sata, 2*Molex, 2*PCI-E 6+2 pin, Вентилятор 12см, Кабель питания, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GamerStorm |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-PF650L-HE0B-WGEU |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OVP/UVP/SCP/OPP/SIP/NLO |
| Қаптамада | 5 |
| Салмақ | 2.07 кг |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 4 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 650 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ White |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.gamerstorm.com/product/PowerSupply/2025-07/2595_15454.shtml |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977659464535 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 30 279 ₸





