Процессор, Intel, i5-10400 LGA1200, оем, 12M, 2,90 GHz, 6/12 Core Comet Lake, 65 Вт, UHD630
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intel |
| Қосқыштар | LGA1200 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 65W |
| Артикул | i5-10400 |
| Базалық бірлік | дана |
| Негізгі тактілік жиілік | 2.9 гГц |
| Қаптамада | 21 |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Интеграцияланған графика | Intel HD Graphics 630 |
| СЭҚ ТН коды | 8542319090 |
| Ағындар саны | 12 |
| Ядролар саны | 6 |
| Қуаты (Вт) | 500 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Процессордың генерациясы (ядро) | Комета көлі (оныншы) |
| Процессорлар тобы | Intel Core i5 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1200 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ark.intel.com/content/www/ru/ru/ark/products/199271/intel-core-i5-10400-processor-12m-cache-up-to-4-30-ghz.html |
| Штрих-код | 2000000380537 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 85 390 ₸



