Компьютерлік корпус, Aerocool, CS-105 Blue ACCS-PC09011.B1, Micro ATX/mini-ITX, USB 1*3.0/1*2.0, HD-Audio+Mic, Салқындатқыш 120 мм LED, Процессор салқындатқышының биіктігі 148 мм, VGA ұзындығы 320 мм-ге дейін, 1*5.25"/ 2*3.5"/1*2.5", 361х187х355мм, Б/П жоқ, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AeroCool |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.77 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ACCS-PC09011.B1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 148 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 361х187х355 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 320 |
| ТҮК коды | 0200261550195 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 9800600 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі бөлік (1 x 3,5 және 1 x 2,5/3,5) |
| Бөлімдер саны 5.25 | 1 сыртқы бөлік |
| Көлем | 0,04 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Жоғарғы |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://aerocool.io/ru/product/cs-105-blue/ |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4718009152533 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 20 223 ₸





